Hakkında

Psikolojik Danışma ve Rehberlik eğitimi aldı. Yüzlerce öğrencinin okul başarısının artırılması yönünde çalışmalarda bulundu. Birçok ulusal dergi ve gazetede kişisel gelişim, psikoloji ve başarılı öğrenci olmak konulu makaleler kaleme aldı. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen başarı sitesi olan www.kisiselbasari.com’un kurucusu ve sahibidir. .

Yazar ayrıca MEB tarafından bütün Türkiye de ortaöğretim kurumlarında okutulan bazı ders kitaplarına eğitime uygunluk ve öğrenci psikolojisi yönünde danışmanlık yapmıştır.

Her insan bir bulmacadır düşüncesinden yola çıkan yazar bu bulmacayı çözebilmek için araştırmalar yapmayı ve bu sonuçları insana kitap, seminer ve konferans yoluyla sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

placeholder

Why choose us

Travel and Aviation
Consulting

Consultants ranked firms on a scale of one to 10, based on prestige, firm culture, work-life balance, compensation, and other factors.

Financial Services
Consulting

We are a dynamic niche consulting firm that has been helping visionary financial services brands convey their true essence.

Business Services
Consulting

We have had to start competing on quality of life in a way that they never had to before — leading to higher ratings from consultants.

Energy and Environment
Consulting

Engage with consumers and inspire the media — we ensure brands are seen and heard in all the right places.

Consumer Products
Consulting

We are a company that offers design and build services for you from initial sketches to the final construction.

Surface Transport
& Logistics Consulting

The ConsultingWP firm scored highest for vacation policy, hours in the office, and overall satisfaction.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?

Our mission

In 1990, ConsultingWP combined with Inception Analysis, Incorporated to strengthen its expertise in energy matters and opened its first office in Cupertino. Since then, the company has expanded throughout the United States and Europe to more than 300 people.

We know our clients’ brands inside and out to create bespoke campaigns that bring the brand story to life, engage with consumers and inspire the media.

 • Work fewer hours & make money
 • Phenomenal success in our target
 • Retain, high-paying customers
 • You’ll get more done in less time
 • Leadership skills to manage team
 • Generating millions of dollars

İstatistiklerle Ahmet Yıldız

İlk makalesinin ulusal medyada yayınlandığında ki yaşı? 16%
İlk kitabını yayınladığında ki yaşı 26%
Toplam kitap sayısı 4%
www.kisiselbasari.com kaç yıldır yayın yapıyor? 15%

kitap metre

Ahmet Yıldız kitaplarının ilk baskılarının yayın serüvenini buradan takip edebilirsiniz.

 • 2014

  güçlü beyin yayınlandı

  Herkeste var olan, ancak herkes tarafından etkili kullanılamayan bir güçtür beyin. Fark edilmesi, öneminin anlaşılması için yüzyıllar geçmesi gerekti. Son otuz yıldır beyin hakkında daha çok şey biliyoruz. Ama bu bilgiler bile okyanusta bir damla misalidir. Beyin hakkında her gün yeni bilgiler, yeni araştırmalar, yeni makaleler yayımlanıyor. Ancak biz onun hakkında hâlâ çok az şey biliyoruz. Hayatını beyinle yöneten “sen”, beynin hakkında daha fazla bilgi ister misin?

 • 2009

  sevdim seni matematik yayınlandı

  'Matematikte başarılı olmayı istiyorum ve başarılı olmamın tek yolu BENDEN geçiyor."

  Bu kitap, vazgeçmemen gerektiğini hatırlatmak, "matematik başarısızlığının" nedenlerini görmene yardımcı olmak ve onunla mücadele ederken sana kılavuzluk yapmak için yazıldı.Matematikte başarılı olmak için yapılması gerekenleri yapacak tek kişi SENSİN!

 • 2009

  güçlü hafıza cep boy yayınlandı

  Unutkan insan yoktur; hafızasının nasıl çalıştığını bilmeyen insan vardır!

  Araştırmalar gösteriyor k, hafızasını eğitmemiş kişiler öğrendiklerinin yüzde seksenini 24 saat içinde unutuyorlar. Güçlü Hafıza, unutmayı azaltmak ve hatırlamayı çoğaltmak için kapsamlı ve sistematik program sunuyor.

 • 2008

  üşenme erteleme vazgeçme yayınlandı

  Öğrencisin. Dersten yana dertlisin! Matematiği sevmiyorsun.Sınav arası hayat yaşıyorsun. Derslere konsantre olamıyorsun! Ödevleri zamanında yapamıyorsun! Kendi kendini motive etmek istiyorsun ama olmuyor! Kendini başarıya programlamak istiyorsun ama beceremiyorsun! Kendine güvenin sık sık ‘servis dışı’ oluyor! Sınav kaygısı ve ders stresi yaşıyorsun! Ezberleme yeteneğinden şikâyetçisin! Ha bi’ de saç modelini beğenmiyorsun! Gençlik işte: ))

 • 2004

  güçlü hafıza yayınlandı

  Unutkan insan yoktur; hafızasının nasıl çalıştığını bilmeyen insan vardır!

  Araştırmalar gösteriyor k, hafızasını eğitmemiş kişiler öğrendiklerinin yüzde seksenini 24 saat içinde unutuyorlar. Güçlü Hafıza, unutmayı azaltmak ve hatırlamayı çoğaltmak için kapsamlı ve sistematik program sunuyor.

how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Gerçekten okunması gereken bir kitap beynini tanımak ve kullanmak isteyenler için.. “Güclü Hafıza” isimli kitabı da sipariş verdim.

Serdar Dönmez
kitapyurdu.com, okur görüşü

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?